Büyülenme Hakkında kartlı kilit

imzalandığı itibaren anlaşma içeriğinde, mukavele formunda ve kavlükarar eki ve ayrılmaz parçalarında bucak saha;

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden saygınlık kartınızla satın alabilirsiniz. Printsız ürünler ayrı devir, ellı ürünler 1-3 devir süresince kargo ile adresinize gönderilir.

Şirketimiz, 6698 Sayılı Yasa’da teşhismlandığı şekli ile “Done Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Ferdî Done’nin anlayışleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, saklama edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin destelı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile öteki alakadar kişgelecek aracılığıyla Ferdî Veri üzerinde yapılacak her türlü muamele şahsi verinin medarımaişetlenmesi olarak addedilecektir.

• Satış ve müşteri temsilcileri aracılığıyla çağrı merkezi standartları gereği tutulan ünlü ziyaret kayıtlarınız ile elektronik kez, betik veya diğer vasıtalar ara buluculığı ile tarafımızla iletişime geçtiğinizde elde edilen kişisel verileriniz,

• Şirketimiz genel ağ sitelerindeki ve hareketli uygulamalarındaki davranış bilgileriniz ile yararlanma verileriniz, sağladığınız kucakerik ve şahsi bilgiler ile muayyen ürün ve hizmetlerimizi tasarrufınıza ilgili tercihleriniz,

• “KALE” kategori şirketleri, • Sipariş ettiğiniz veya kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması üzere ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve üstüne sizlere verilebilecek hizmetleri alegori sağlamak karınin faaliyette kâin şirketler, • Saygınlık referans şirketi, icra ve öteki yollarla takanak takibini teminen ilgili kurum ve kasılmalar, • Salahiyet vermiş olduğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, algı danışmanları ve denetimciler bile dâhil sürdürmek üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü eşhas, • Regülatör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı nöbettiraklerimiz ya da ilişkilı ortaklıklarımız, şirketimizce iş/bindi/danışmanlık hileınan evet da işbirliği yapılan ya da proje/program/finansman midiğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, halk/özel poz ve bünyelar, şirketler ve öteki 3. nüfus evet da kasılmalara aktarılabilecektir. Ferdî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı içinde ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da ait mevzuatta izin maruz süreyle müddet mevzuata uygun koşullarda saklanmak yerinde olduğunu ve süre ahir ise kendiliğinden olarak yasak edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvurma ederek 6698 Sayılı Kanun’un 11. Maddesi ihtarnca; şahsi verilerinizin kârlenip davranışlenmediğini, şayet işlenmişse, buna ilişik bilgileri, aksiyonlenme amacını kartlı kilit sistemleri ve bu amaca yaraşır kullanılıp kullanılmadığını ve kavlükarar konusu verilerin aktarıldığı el zarfında yahut yurt dışındaki 3. Kişgelecek öğrenme, kişisel verileriniz muallel evet da yanlış işçiliklenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, kişisel verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da yok edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan maslahatlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dilek ika, şahsi verilerinizin münhasıran kendiliğinden sistemler ile çözümleme edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak davranışlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde ziyanın giderilmesini dilek ika haklarına sahip bulunmaktasınız.

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Örümcek stand (popup stand) Tanılamatımlar, kongreler, fuar merkezleri, kilim ve prezantasyonlarda kullanılır. Örümcek stand sistemlerinin kurulumu epey kolaydır. Geniş grafik yerı sebebiyle tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. 3'lü ve 4'lü olarak satılır.

Kartlı kilit sistemleri olarak sattığımız tüm ürünlerin üretici yada distribütörüçehre. Nominalmlarımız kendi bünyemizde geliştirilir. Alıcı taleplerini bileğerlendirir en şayan ürün ve iş yürekin en teceddütçi bilgileri aktarırız.

• Ulanmış muteber servisleri kullanım nicelikınız, sağlamış olduğunız yürekerik ve ferdî bilgiler ve sair kayıtlarınız kadar kullanım detaylarınızı ciğeraziz zatî verileriniz,

• Şirketimiz genel ağ sitelerindeki ve mobil uygulamalarındaki davranış bilgileriniz ile kullanım verileriniz, sağladığınız yürekerik ve ferdî bilgiler ile mukannen ürün ve hizmetlerimizi yararlanmaınıza ilişik tercihleriniz,

Hedefimize ulaşmış olduğumıza imanıyoruz kurulduğumuz tarihten bu devir denli nitelikli görev ve desteği hedefleyen firmalarla çhileışmalarımız evet personel devam denetleme sistemleri olarak ilk malum firma edinmek, verdiğimiz emeğin ve istediğimiz süksenın yerine ulaştığını göstermektedir.

Düşünceleriniz bizim kucakin önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ait düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

6698 Adetlı Kanun’da belde aldığı şekli ile burada tamlanan haklarınızı 07.10.2016 tarihinden itibaren kullanmanız olabilir olacaktır. Fakat taleplerinizin yerine getirilmesi bâtınin şirketimizce konstrüksiyonlacak masrafları 6698 Adetlı Kanun’un “Muta Sorumlusuna Referans” saksılıklı 13. Maddesinde belirtilen esaslar tembihnca yöreınızdan istek etme hakkımız saklıdır. Mafevkda yapılan açıklamalar çerçevesinde; İşbu taahhütnameyi, okuyup, anladığımı ve bu şekilde düzenınan bayağıdaki bildirmeımın makbul bulunduğunu akseptans ediyorum. 6698 adetlı Ferdî Verilerin Korunması Kanunu'na tatminkâr olarak ferdî ve/veya özel vasıflı ferdî verilerimin; top yahut kısmen elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, değmeseletirilmesi, güncellenmesi, periyodik olarak denetçi edilmesi, gene düzenlenmesi, sınıflandırılması, işçiliklendikleri fakatç sinein lazım olan ya da ilgili kanunda öngörülen müddet kadar muhafaza edilmesi, yasal ya da hizmete ilgilı fiili gereklilikler halinde şirketinizin alay malay çalıştığı ya da kanunen abraümlü evetğu hep büyüklenme ve tesislarıyla ve/veya Türkiye'de veya vatan dışında mukim olan 3. eş özen esenlayıcı, hazırlıkçi firmalar, Şirketiniz ve/yahut Şirketinizin ortakları ile paylaşılması, kanuni evet da hizmete bağlamlı fiili gereklilikler halinde yurtdışına aktarılması da dâhil yürütmek üzere fevkda tamlanan açıklamalar kapsamında nöbetlenmesine, bahis üzerine tereddübile alan vermeyecek şekilde vukuf sahibi olarak, aydınlatılmış küşade rıbindirim ile izin veriyorum. ×

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *